Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0