Titles you rated
Shaman KingRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 3.5
- Chewing GumRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 3.5