Movies
Ratings
565- Ghost MammaRated ★ 3.0
The Legend of GingkoRated ★ 3.0
Lady in the WaterRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0