Movies
Ratings
30
One DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
JobsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 5.0