Movies
Ratings
52
Shrek 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
Little Black DressRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 0.5
GloveRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0