Series
Ratings
84
Locke & KeyRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 2.5
RatchedRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5