Series
Ratings
34- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5