Movies
Ratings
108
The Garfield MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Sound of FreedomRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
The BankerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0