Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Apartment 404Rated ★ 2.0- MBTI vs 사주Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Love Is Blind Season 6Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0