Movies
Ratings
695
WhiplashRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0