Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0