Series
Ratings
203- DEATH NOTERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5