Series
Ratings
17
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0