Series
Ratings
81- Merry MaryRated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 1.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Dr. ChampRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.5