Movies
Ratings
68
Architecture 101Rated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0