Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The AmateurRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MorbiusRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5