Series
Ratings
27
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0