Movies
Ratings
55
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5- Green DaysRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0