Movies
Ratings
101
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5