Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Darkest HourRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The RockRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0