Titles you rated
Honey Don't!Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5