Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0