Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0