Movies
Ratings
52
Running ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0