Movies
Ratings
847
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5