Series
Ratings
258
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
You Quiz On The BlockRated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5