Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5