Movies
Ratings
34
May 18Rated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5