Movies
Ratings
927
The CollectorRated ★ 3.5
VolverRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Quantum LoveRated ★ 3.5- CandyRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
I'm Your ManRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 5.0
The Man Without a PastRated ★ 5.0
Irma VepRated ★ 3.0
Lights in the DuskRated ★ 3.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 5.0
RipplesRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 3.5
Black OrpheusRated ★ 3.0