Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
HostelRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0