Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Late AutumnRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 0.5
MulberryRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
TimingRated ★ 2.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.5- A BatRated ★ 3.0
- 극장판 검정고무신 : 즐거운 나의 집Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5