Titles you rated
Attic CatRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5