Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0