Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
FailanRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0