Series
Ratings
112- Good PeopleRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0