Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Kill Me Love MeRated ★ 4.5
Story of Kunning PalaceRated ★ 4.0
An Ancient Love SongRated ★ 3.0
A Dream of SplendorRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
The Journey of FlowerRated ★ 3.5
Joy of LifeRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Good Bye My PrincessRated ★ 4.5