Series
Ratings
34
I Have a LoverRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0