Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0