Movies
Ratings
198
Blade IIRated ★ 3.5
HannaRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0