Series
Ratings
30
CSI: CyberRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0