Movies
Ratings
649
EraserRated ★ 2.0
The PunisherRated ★ 2.5
The Bride with White HairRated ★ 2.0
The KingdomRated ★ 2.0
In the Line of FireRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Last SupperRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Dragon BladeRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.5
Rocky IIRated ★ 3.0