Movies
Ratings
21
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5