Series
Ratings
13
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.5