Series
Ratings
52
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0- Tokyo ESPRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0