Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5