Movies
Ratings
16
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0