Movies
Ratings
19
Taking WoodstockRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
Tibetan DogRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0