Series
Ratings
40
Killing EveRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Tracer Season 2Rated ★ 4.0
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.0
PerformerRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 5.0