Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Cat's Pleases Season 7Rated ★ 3.0
Cat's Pleases Season 6Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0