Titles you rated
Special ActorsRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0